همکاری ال جی و لومی برای توسعه خانه هوشمند

اخبار لوازم خانگی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی، ال جی الکترونیک  طی یک همکاری مشترک با شرکت تکنولوژی یونایتد لومی به دنبال گسترش فناوری خانه های هوشمند است.

شرکت ال جی به عنوان یکی از غول های تولید کننده لوازم خانگی در جهان شناخته می شود و قصد دارد تا فعالیت خود را در حوزه لوازم خانگی هوشمند گسترش دهد.

این دو شرکت به منظور ارائه خدمات هوشمند ابزارهای خود را با یکدیگر همگام سازی می کنند. به عنوان مثال مشتریان از این پس می توانند به سنسورهای دما و رطوبت لومی در سیستم های تهویه مطبوع ال جی دسترسی داشته باشند.

علاوه براین، سنسورهای درب ساخته توسط این شرکت چینی را به لوازم خانگی ال جی و یا پنجره متصل کنند و در صورت باز شدن درب، هشدار دهد.

شرکت لومی در سال ۲۰۰۹ در شنزن چین تاسیس شد و با فروش ۱۰۰ میلیون ابزار در سال ۲۰۱۸ به عنوان بزرگترین شرکت چینی در حوزه اینترنت اشیا انتخاب شد.

شرکت ال جی از سال ۲۰۱۷ تمام محصولات خانگی خود را با قابلیت اتصال به وای فای عرضه کرده است که به سایر ابزارهای الکترونیکی این شرکت نیز متصل می شود و در ماه مه از ساخت یک تراشه Al برای لوازم خانگی های خود خبر داد.

علاوه براین، امکان کنترل صوتی برای کاربران لوازم خانگی ال جی از طریق دستیارهای صوتی نظیر آمازون الکسا و گوگل اسیستنت به وجود آمده است.

ال جی و لومی از خدمات هوشمند جدید خود در ایفا ۲۰۱۹ رونمایی خواهند کرد و به علاوه، قرار است تا در این رویداد برلین نسل جدید گوشی هوشمند وی ۶۰ به معرض نمایش گذاشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *